O Leather Secrets

Dovolte, abychom se představili. Projekt Leather Secrets vznikl s vizí vyvinout, vyrobit a nabídnout něco zajímavého, kvalitního, perfektně řemeslně zpracovaného, nekonvenčního či lehce fetiš a dekadentního. Myšlenka byla v našich hlavách již dlouho, ale první řádky naší značky se začaly psát až počátkem roku 2020.

Naším cílem je vyrábět produkty tak, abychom z nich sami mohli mít radost, ale hlavně tak, aby se z nich mohli dlouho těšit naši zákazníci.

Jsme malá rodinná firma nacházející se v Praze odkud také expedujeme veškeré výrobky. V době představení projektu jsme měli v nabídce 9 typů výrobků, ale stále pracujeme na vývoji a další unikátní a sexy kousky budou přibývat.

Současně s produkty představenými na našem webu rádi zhotovíme i kožené výrobky dle vašich představ. Každý Váš nápad posoudíme zvlášť a věříme, že společně dojdeme k úžasnému výsledku. Neváhejte se tedy na nás obrátit pokud máte svoji vlastní představu.

Rozhodli jsme se, dělat věci tak trochu jinak. Chceme, aby každé rozbalení zásilky od nás vykouzlilo na Vaší tváři upřímný úsměv. Proto také nabízíme i luxusní tmavé dárkové balení, které je radost rozbalovat.

Věříme, že s našimi „hračkami“ zažijete spoustu nezapomenutelných večírků s přáteli, nebo elektrizujících chvilek s partnerem soukromí.

Děláme věci tak, abyste se u Nás cítili jako v bavlnce.

“Ošklivé ženy neexistují. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými”